Archiv / Highlights (80 / Grafik)

Kat.-Nr.: 1534

1534
Limit-Preis

Landkarte, Johann Baptist Homann, Archiepiscopatus et Electoratus Coloniensis ut et Ducatum Iuliacensis et Montensis nec non Comitatus Meursiae Nova Tabula, Kupferstich, koloriert, Darstellung: 48 x 57 cm, Pass., vergl., gerahmt: 78 x 88 cm.