Archiv / Highlights (80 / Grafik)

Kat.-Nr.: 1642

1642
Limit-Preis

Willem Blaeu (1571-1638) and Johannes Blaeu (1596-1673), Rhenus Fluviorum Europae Celeberrimus, cum Mosa, Mosella, et Reliquis, in illum se Exonerantibus, Fluminibus, kolorierter Kupferstich, Amsterdam: Blaeu, 1650, Darstellung: ca. 41 x 96 cm, Pass., vergl., gerahmt, gebräunt.