Archiv / Highlights (80 / Grafik)

Kat.-Nr.: 1828

1828
Limit-Preis

S. Rogiers, Pomeraniae ductatus tabula, Marchionatus Brandenburgi Et Ducatus Pomeraniae Tabula Quae est pars Septentrionalis Circuli Saxoniae Superioris Authore F. de Wit Amstelodami, handkolorierte Kupferstich, Blatt: 53 x 64 cm, gebräunt. Kunstbestand Conzen.